2. ročník - 3.6.2022
VIDEO z akce si můžete otevřít na tomto odkaze, nebo prohlédnout na konci této stránky.
FOTOGRAFIE si můžete prohlédnout ve fotogaleriích.
Ilustrativní fotogalerie: VÝBĚR Kompletní fotogalerie: G1 - G2 - G3 - G4
NAPSALI O NÁS...
CO SE TEDY LETOS UDÁLO?
Bylo toho hodně. Úvodem by se slušelo říci pár slov k přípravě, která byla o něco napjatější než u prvního ročníku. Jednak jsme si byli vědomi vysoko nastavené laťky, ale především jsme řešili nějaký vhodný termín, protože po covidu a s vyhlídkou jarních přijímaček a pak maturit na středních školách jsme měli obavy, s jakou reakcí se u partnerů setkáme. Ale bylo to zbytečné, protože středoškolští kolegové jsou skutečně profíci, prezentační aktivity umí a připravili si opravdu bohatý program. Navíc kolegyně z MASky přišly s nápadem pozvat i experty z Pevnosti poznání a přidat i „dílnaře“ z Univerzity Palackého, což bylo po minule pozvaných modelářích další velmi zajímavé překvapení pro účastníky. To ale předbíháme…
Tak jsme se v pátek 3.6., po odmlce od prosince roku 2019, všichni sešli v postřelmovské tělocvičně. Podle již ověřeného scénáře se od časného rána plnila stanoviště aktivitami, které zajistili nejen partneři ze středních škol a Olomouce, ale přizvali jsme i další. Dvacítku stanovišť zaplnili lektoři a specialisté:
| VOŠ a SPŠ Šumperk | SPŠ Jeseník | KTIV PdF UPOL |
| VOŠ a SŠA Zábřeh | SPŠE a OA Mohelnice | Urbix |
| SOŠ Šumperk | SŠ soc. péče a služeb Zábřeh | modeláři Zábřeh |
| SŠŘ Šumperk | Pevnost poznání PřF UPOL | SDH Postřelmov |